VERO BREW barai

VERO BREW baruose kviečiame ragauti alternatyviais būdais paruoštos kavos.  

Mūsų VERO BREW baruose galite išbandyti net 5 rūšines kavas, kurias galime paruošti 6 skirtingais įrenginiais! Kiekvienas šių būdų atskleis kitokias kavų skonines savybes. Nepaliks abejingais ir kavos ruošimo procesas – daugelis kavos ruošimo indų – tikri dizaino ir technologijų sintezės stebuklai, o kavos ruošimas – primena tikrą kavos laboratoriją.

Šiuo metu BREW baruose siūlome ragauti ypatingos kavos iš Etiopijos, Hondūro, Papua Naujosios Gvinėjos ir Kenijos.

VERO BREW barus rasite Vilniuje (Gedimino pr. 1, Gedimino pr. 27, Upės g. 9, Didžioji.g 30, Her Excellency by Vero Cafe, Gedimino pr. 44a), Kaune (Laisvės al. 45, Vilniaus g. 18, A.Juozapavičiaus pr.90 VERO COFFEE HOUSE) ir Klaipėdoje Tiltų g. 1. 

brew

Kava matuojama laiku

Pasaulio stilingieji gurmanai jau įvertino YAMA COLD DRIP STATION, tai madingiausias kavos ruošimo būdas Niujorke, Tokijuje ir kituose megapoliuose. Prisijungdami prie stilingiausių planetos sostinių siūlome šios ypatingos kavos paragauti ir VERO BREW baruose.

Skaityti daugiau

AEOROPRESS: gurmanai ploja atsistoję

Įsivaizduokite: mažiau nei minutė įdomaus proceso ir Jūsų puodelyje puiki kava, kurios gurkštelėjus nevalingai užsimerki ir lauki kol malonumas pasiskirstys visame kūne, užliedamas jį žvalumo banga. Skanių patirčių su AEOROPRESS!

Skaityti daugiau

Kavos odisėja su HARIO V60

Visada aktualus, lyg maža juoda suknelė, vardinis koltas ar aukščiausios rūšies cigaras. Tai – puodelis  juodos kavos. Klasika, kuri evoliucionuoja kokybės aspektais, likdama ištikima savo esmei per amžius. Klasika, iš kurios kylančios interpretacijos tik patvirtina jos autentišką vertę. Ir štai pasaulis turi naują būdą mėgautis juoda kava, jo vardas HARIO V60. Skamba kaip kosminio lainerio pavadinimas.

Skaityti daugiau

Mažųjų kavinukų šlovė

1933 metais italų inžinieriui Alfonso Bialetti pristačius pirmąjį „caffettiera moka“ (it. kavinuką „moka“), Italija buvo sužavėta. Ir liko iki šiol. Staiga tapo ne tik įmanoma, bet ir gana lengva paruošti tokį svarbų visai nacijai gėrimą, kaip espresso, namų, sąlygomis.

Skaityti daugiau

VERO BREW barai

Alternatyviais būdais paruošta kava atskleidžia visai kitas savo skonines savybes, kurios gali kisti nuo sunkių, stiprių iki visiškai lengvų ir arbatos skonį primenančių poskonių.

Skaityti daugiau